Chytré a inteligentní zahrady

Vytváříme z českých zahrad chytrá a inteligentní místa, která se sama zavlaží a posekají v čase, který jim vy sami určíte.

Robotické sekačky
a zavlažování pro chytré zahrady

Péče o zahradu se proměňuje. Moderní technologie šetří váš čas, energii i vodu. Proto u nás najdete robotické sekačky, zavlažovací systémy a další chytré systémy pro zahradu. Robotické sekačky a zavlažovací systémy vám pomůžeme vybrat, dodáme je, instalujeme a postaráme se o ně v rámci servisu.

Obyčejnou zahradu proměníme v chytrou

Vyberte si technologie z naší rozsáhlé nabídky robotických sekaček, zavlažovacích systémů a dalších smart zařízení pro zahradu. Péče o trávník, o stromy, keře a dřeviny bude jednodušší a efektivnější. Vstupte do našeho e-shopu a prohlédněte si produkty.

Proč mít robotické sekačky a závlahy od nás?

  • Poradíme vám, jaká robotická sekačka se pro vás hodí. Výběr zkonzultujeme přímo u vás na zahradě. Stejnou službu poskytujeme i při výběru zavlažovacího systému.
  • Robotické sekačky i zavlažovací systémy instalujeme a montujeme. Získáte od nás řešení na míru, které můžete hned začít používat.
  • Budeme s vámi i poté. Zajistíme pro vás záruční i pozáruční servis a opravy. Případné reklamace vyřizujeme obratem.
  • Jsme rychlí. Pokud si robotickou sekačku či jiný výrobek vyberete, dodáme ho bez prodlevy a se vším všudy.
  • Naše produkty jsou kvalitní. Zároveň jsou cenově dostupné. Získáváte od nás skvělý poměr kvality a ceny.

Reference Zobrazit vše

Naši prodejnu v Polné jsme předělali  na partnerskou prodejnu čerpadel a čerpacítechniky firmy PUMPA a.s. Nabízíme kompletní sortiment čerpadel, domácíchvodáren a náhradních dílů k nim.
Pokud si u nás koupíte v době od 1.4.2021 do 30.6.2021některou z vybraných modelů robotických sekaček Gardena, získáte CASHBACKaž 3.200 Kč / vrátíme vám z ceny robotické sekačky /.
Přestože je venku ještě pořádná zima, my už prodáváme první robotické sekačky v letošním roce a současně připravujeme projekty a montáže robotických sekaček. Jak nám to umožní počasí, vyrazíme instalovat první letošní robotické sekačky do zahrad.
V současné době jsme byli nuceni na základě vládního nařízení uzavřít maloobchodní prodejnu robotických sekaček a závlah v sídle naší firmy v Polné. Velkoobchodní prodej / pro firmy / a příjem sekaček na posezónní servis po telefonické domluvě. Sekačky je také možné zaslat poštou nebo kteroukoliv dopravní společností.
Využijte naší služby posezónní údržby, servisu a uskladnění vaší robotické sekačky