image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Prodáváme bezdrátové robotické sekačky značky Luba

Prodáváme bezdrátové robotické sekačky značky Luba



Datum konání:
6.5.2024

Rozšířili jsme sortiment námi prodávaných robotických sekaček o moderní bezdrátové robotické sekačky značky LUBA. Tyto špičkové moderní robotické sekačky zaujmou kromě moderního designu a bílé barvy sekaček hlavně svými moderními funkcemi údržby trávníku mezi kterými je tou jasně nejdůležitější a nejzajímavější bezdrátové, virtuální ohraničení sečené plochy pomocí satelitní navigace.

Bezdrátové robotické sekačky LUBA řídí navigace

U těchto sekaček už si při instalaci nemusíte nechat položit pod trávník drát a znovu poté pracně dávat trávník do původního stavu. Tato robotická sekačka už žádný vodící drát nepotřebuje. Sekačku řídí satelitní navigace. Díky tomu je velmi snadné vymezit i velmi členitou plochu sečení a i v této ploše vyčlenit zakázané zóny, například záhony nebo jezírka a relaxační zóny.

Sekačka LUBA si vytvoří efektivní a úsporný plán sečení

Robotické sekačky LUBA prodáváme ve Velkém Meziříčí nebo eshopu smartzahrady.czBezdrátové robotické sekačky LUBA si po satelitním zaměření sečené plochy sama vytvoří optimální, efektivní a úsporný plán trasy sečení tak aby minimálně možnou plochu přejížděla dvakrát a tím ušetřila na provozu sekačky. Dnes už je minulostí to že by robotická sekačka chaoticky jezdila po pozemku a snažila se ho celý stejnoměrně posekat. Robotické sekačky LUBA si právě díky satelitní navigaci a počítači uvnitř sekačky sama vytvoří sít drah sečení tak aby celý trávník dokonale posekla a nemusela zbytečně přejíždět, díky tomu je provoz těchto sekaček velmi úsporný.

Robotické sekačky určené pro zahrady

Robotické sekačky Luba jsou určené pro zahrady a travnaté plochy okolo rodinných domů nebo do areálů firem, okolo hotelů a penzionů. Podle rozlohy trávníku, který, chcete aby robotická sekačka zvládla efektivně posekat a udržovat si vyberete některý z modelů sekaček této značky LUBA. Najdete v naší nabídce robotické sekačky pro malé, střední i velké zahrady a zatravněné plochy, na trávníky, které mají jednoduchý tvar obdélníku, čtverce, ale i pro sečení trávníků s členitým terénem ve kterém jsou zakázané plochy pro sečení se záhony, ovocnými stromy, jezírky a dalšími plochami, kterým je nutné aby se sekačka vyhnula. To vše zvládnou robotické sekačky LUBA.

Přijďte si tyto robotické sekačky prohlédnout a vyzkoušet do naší prodejny sekaček a zahradní techniky ve Velkém Meziříčí na ulici Třebíčská. Sekačky vám rádi předvedeme a podle vašich požadavků a  požadované sečené plochy vám vybereme odpovídající model.