image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Firma Milwauké připravuje pravidelně na 2-3 měsíce jednak akční nabídku vybraného sortimentu zahradní techniky, ručního i aku nářadí a vybavení dílen a pro řemeslníky a to zveřejňuje na akčním katalogu na vybrané období který si můžete pro měsíce únor - březen 2024 prohlednout na okkazu pod tímto textem .

Akční nabídku, katalog Milwauke ke stažení naleznete ZDE

Současně Milwaukee zveřejňuje pravidelně recenze, novinky a články o svých výrobcích a jejich hodnocení z pohledu uživatelů. I tyto články, recenze a hodnocení zahradní techniky a nářadí zveřejňuje firma Milwauke vždy v 2-3 měsíčních intervalech. nejnovější články, novinky a recenza najdete pod okazem níže.

Novinky, recenze a články o Milwauke pro únor a březen 2024 ZDE 

Štítky:Předváděcí akce a akční prodej zahradní techniky a nářadí Milwaukee - středa 3.4.2024

Datum konání: 29. 3. 2024

Předváděcí akce a akční prodej zahradní techniky Milwaukee Ve Velkém Meziříčí

Na středu 3.4.2024 jsme pro vás připravili v naší prodejně ve Velkém Meziříčí  předváděcí akci zahradní techniky a nářadí  Milwaukee a možností nákupu za akční ceny vytvořené jen na tento den.

Více

Publikováno 29. 3. 2024 9:40

Obchod se zahradní technikou Milwaukee ve Velkém Meziříčí

Datum konání: 28. 7. 2023

Nová prodejna zahradní techniky Milwaukee ve Velkém Meziříčí

Ve Velkém Meziříčí otevíráme v pondělí 18.září naši novou firemní prodejnu zaměřenou na profesionální zahradní techniku a aku nářadí značky Milwaukee. Prodejnu naleznete na adrese Třebíčská 1362/85, Velké Meziříčí, mezi prodejnami HECHT a AUTOCOLOR.

Více

Publikováno 28. 7. 2023 9:58

Profesionální nářadí Milwaukee předvedeme i u vás

Datum konání: 11. 9. 2022

Profesionální ruční, aku a elektrické nářadí Milwaukee

Potřebujete kvalitní ruční, akumulátorové nebo elektrické nářadí a chcete si ho i vyzkoušet ? Zavolejte nám nebo napište. Přijedeme k vám do firmy, obce, dílny nebo závod a předvedeme vám široký sortiment kvalitního nářadí pro profesionály značky Milwaukee. Nářadí si u nás můžete vybrat a objednat včetně příslušenství a spotřebního materiálu.

Více

Publikováno 11. 9. 2022 17:22