image
Drobečková navigace

Úvod > Milwaukee

Milwaukee

Prodejna zahradní techniky a aku nářadí Milwaukee ve Velkém Meziříčí

Náš nový obchod se zahradní technikou a aku nářadím Milwaukee ve Velkém Meziříčí

Prodejna zahradní technika aku nářadí Milwaukee Velké Meziříčí, Smart zahradyVe Velkém Meziříčí  jsme otevřeli v pondělí 18. září firemní prodejnu zaměřenou naprofesionální zahradní techniku a aku nářadí značky Milwaukee. Prodejnu naleznete na adrese Třebíčská 1362/85, Velké Meziříčí /mezi prodejnami HECHT a AUTOCOLOR a na protější straně přes ulici směrem z centra je jako dominanta Obchodní centrum PANORAMA .

I když jsme prodejnu otevřeli v polovině září, nebo možná právě proto, je již od jejího otevření velký zájem nejen o aku nářadí, ale i o zahradní techniku, která je určená jak zahrádkářům tak zahradníkům a firmám jako jsou například technické služby, které se starají o zahrady, parky a travnaté plochy větších ploch a tyto práce jsou jejich denní náplní.

Prodej zahradní techniky a aku nářadí Milwaukee ve Velkém Meziříčí

Prodejnu jsme jak už jsem psal výše otevřeli v pondělí 18.9.2023 a zájem zákazníků nás přesvědčuje každým dnem o tom, že kvalitní zahradní technika a aku nářadí značky Milwaukee je mezi firmami i zahrádkáři, zahradníky a kutily známé, oblíbené a žádané.

Pracovní doba prodejny Milwaukee ve Velkém Meziříčí

Prodejna zahradní technika aku nářadí Milwaukee Velké Meziříčí, Smart zahradyNaši prodejnu zahradní techniky a aku nářadí značky americké značky Milwaukee můžete navštívit ve Velkém Meziříčí při výjezdu z města směrem na Třebíč, hned v sousedství prodejny Hecht na adrese Třebíčská 1362/85. Otevřeno máme od pondělí do pátku v době od 08.00 so 17.00 hodin s polední přestávkou v době od 12.00 do 13.00 hodin.

Kontakt na prodejnu Milwaukee

Pokud by jste se potřebovali  zeptat na cokoliv co se týče prodeje, servisu nebo možnosti předváděcích akcí naší zahradní techniky nebo aku nářadí Milwaukee, můžete nám kdykoliv napsat na email stepanek@smart-zahrady.cz nebo zavolat v pracovní době prodejny na telefonní číslo +420 606 759 333 a mimo tuto dobu na telefonní číslo +420 725 864 111

Zahradní techniku a aku nářadí Milwaukee bezplatně předvedeme u vás

Prodejna zahradní technika aku nářadí Milwaukee Velké Meziříčí, Smart zahrady Protože jsme si jisti kvalitami zahradní techniky a aku nářadí Milwaukee a chceme mít naopak jistotu, že vám budou předvedeny veškeré její výhody a přednosti, provádíme bezplatné, nezávazné prezentace a předváděcí akce pro naše zákazníky. Pokud nám napíšete, že máte zájem o předvedení zahradní techniky Milwaukee nebo některého z jejího segmentu, přijedeme a vybranou zahradní techniku nebo průřez  celým sortimentem Milwaukee  vám předvedeme. Předváděcí akce vás nezavazuje k tomu, abyste si musel objednat nějaký kus zahradní techniky Milwaukee. Zavolejte nám na telefonní číslo +420 725 864 111 nebo nám napište na email stepanek@smart-zahrady.cz a objednejte si bezplatnou prezentaci zahradní techniky Milwaukee.

Nejprodávanější aku nářadí a zahradní technika Milwaukee

Milwaukee není jenom zahradní technika, ale v naší nabídce najdete i  vrtáky, utahováky, brusky, vytlačovací pistole atd. Hlavní částí nabídky nářadí Milwaukee je ale samozřejmě zahradní technika a akumulátorové travní sekačky, pily, fukary, aku nůžky na živé ploty, postřikovače a další.
Aku zahradní techniku Milwaukee vám přijedeme  předvést a potom si ji v případě zájmu můžete objednat u našeho  obchodního zástupce.  Nebo pokud už naši zahradní techniku Milwaukee znáte a chcete si objednat další kus naší zahradní techniky, nebo dokoupit  rozšiřující doplněk, nebo náhradní akumulátor, můžete využít našeho e-shopu.

Aku zahradní technika Milwaukee v našem e-shopu

prodejna zahradní technika aku nářadí Milwaukee Velké Meziříčí, Smart zahrady 27.jpgVeškeré podrobné informace o aku zahradní technice a nářadí Milwaukee  stejně tak, jako o jednotlivých produktech, si můžete přečíst a také objednat v našem zahradnickém specializovaném e-shopu smartzahrady.cz v sekci aku zahradní technika Milwaukee

Potřebujete vyvrtat studnu a osadit ji čerpadlem nebo domácí vodárnou?

Samostatná divize naší firmy provádí i vrtání studní včetně vyřízení všech povolení a kompletní administrativy a následné instalace čerpadla do vyvrtané studny a její propojení se zavlažovacím systémem nebo jiné rozvody vody z vrtu ve studni. Na naší prodejně Milwaukee se můžete domluvit i na této naší službě a je možné objednat vrtanou studnu a její osazení čerpací technikou nebo domácí vodárnou. Provádíme i projekty a realizace, montáže robotických sekaček a automatických zavlažovacích a závlahových systémů. Bližší informace o těchto našich službách také na prodejně.

Zahradní technika a aku nářadí Milwaukee – prodejna Velké Meziříčí