Drobečková navigace

Úvod > Reference > Prodejna robotických sekaček a automatických závlah

Prodejna robotických sekaček a automatických závlahInstalace robotické sekačky Gardena, Praha, smart zahrady Polná Naši kamenou prodejnu robotických sekaček a automatických zavlažovacích systémů naleznete na Vysočine, v Polné, na ulici Resslova.

Robotické sekačky, závlahové systémy a náhradní díly k nim si u nás můžete vybrat a nakoupit od pondělí do pátku vždy v době od 08.00 do 15.00 hod. Mimo tuto dobu také po telefonické domuvě.

Prodej robotických sekaček a automatických zavlažovacích systémů

Robotické sekačky, automatické závlahové systémy, náhradní díly k nim a vše, co potřebujete na své zahradě prodáváme nejenom v tomto našem novém specializovaném e-shopu www.smart-zahrady.cz , ale také v naší firemní kamenné prodejně v Polné v pracovní dny po-pá od 08.00 do 15.00 hod.

Instalace robotické sekačky gardena, smart zahrady Polná  Robotické sekačky a zahradní nářadí Gardena

V prodejně prodáváme kvalitní zahradní nářadí a robotické sekačky značky GARDENA a náhradní díly k nim.

Automatické zavlažovací systémy

Prodáváme automatické zavlažovací systémy Pipeline, Sprinkler, Micro-Drip, náhradní díly k nim a dále hadice, hadicové spojky, zavlažovače, zahradní čerpadla a zavlažovací počítače. S výběrem a montáží automatických zavlažovacích systémů vám rádi poradíme a v případě vašeho požadavku vám zavlažovací systém namontujeme.

Kontakt na prodejnu:

Adresa: Resslova 411,  Polná, 588 13
telefon: +420 725 864 111
email: stepanek@smart-zahrady.cz

Pracovní doba : po-pá 08.00-15.00 hod. 

Prodej robotických sekaček a automatických zavlažovacích systémů

  Prodej robotických sekaček a automatických zavlažovacích systémů, smart zahrady Polná Prodejna robotických sekaček a automatických zavlažovacích systémů, smart zahrady Polná prodej robotických sekaček a automatických zavlažovacích systémů, smart zahrady Polná