image
Drobečková navigace

Úvod > Studny a závlahy > Vrtané studny na klíč

Vrtané studny na klíč

Vyvrtáme studnu na vašem pozemku a ještě se postaráme o veškerou administrativu a povolení spojená s oficiálním vyvrtáním studny. Do studny vám po dohodě zapojíme i čerpadlo a rozvod vody pro zavlažování nebo připojime domácí vodárnu včetně rozvodů vody. Tak by se dalo v jedné větě popsat stručně to co pro vás zajistíme a provedeme. Veškeré práce provedou naši pracovníci specializující se právě na vrtané studny a vrty pro tepelná čerpadla.

Vrtaná studny s konzultací

Ještě před tím než se rozhodnete pro vrtanou studnu a my začneme vrtat můžete si s našim technikem domluvit nezávaznou schůzku a konzultaci přímo na vašem pozemku kde si upřesníte všechny potřebné informace o umístění studny, dostupnosti pozemku naší technikou, úpravě terénu pozemku po vyvrtání studny, průměr studny atd..

Průměr a hloubka vrtané studny

Vrtané studny na klíčVrtáme studny téměř do všech druhů půd od písčitých přes jílovité až po kamenité a skalnaté podloží. Vrtáme studny vystrojujeme PVC výstrojicí. Výstrojnice vrtané studny je vložka / roura / z PVC vsunutá do studny, která zajišťuje průchodnost a zamezuje zasypání studny zeminou. Nad zemí se zakončuje výstrojnice ve vrtané studni záhlavím studny do kterého montujeme čerpadlo nebo domácí vodárnu. Vnitřní průměr výstrojnic a tím i průměr vrtaných studní je běžně od 125 do 160 mm a vrtané studny jsou běžně vrtané do cca 60 m.

Chcete vrtanou studnu? Zavolejte!

Pokud přemýšlíte od tím, že si pořídíte vrtanou studnu a potřebujete poradit nebo konzultaci a chcete získat veškeré informace o vrtané studní, ale i o možnostech a typech čerpadel a čerpací techniky, které je možné do studny použít, zavolejte nám na telefonní číslo +420 720 546 451 nebo nám napište váš požadavek nebo dotaz na e-mail stepanek@smart-zahrady.cz  a my se vám ozveme a domluvíme si případnou schůzku, vše za vás vyřešíme a vyvrtáme vám plně funkční vrtanou studnu na klíč.

Objednejte si vrtanou studnu nebo konzultaci ZDED:

Jsme specialisty na vrtané studny a vrty pro tepelná čerpadla

Pokud již máte vrtanou studnu delší dobu je nutné ji pravidelně cca 1 x za 5-7 let nechat vyčistit.

Víc o čištění vrtané studny ZDE

Vrtané studny na klíč včetně povolení Vrtané studny na klíč včetně povolení