image
Drobečková navigace

Úvod > Studny a závlahy > Zavlažovací systémy

Zavlažovací systémy – automatická závlaha pro zahradu

Bez vody se neobejde žádná zahrada. Aby se trávník zelenal, květiny rozkvétaly do krásy, ovocné stromy plodily šťavnaté ovoce, je nutné zahradu pravidelně zavlažovat. Moderním řešením jsou automatické zavlažovací systémy, které šetří váš čas i množství spotřebované vody. Zahrada zůstává svěží a opečovávaná.

Proč mít automatickou závlahu?

Poslední léta jsou suchá a bez srážek. Každá kapka vody se na zahradě počítá. Moderní zavlažovací systémy značky GARDENA, TORO nebo Irritrol poskytují zahradám dostatek vláhy, jsou úsporné a zároveň šetří i vaši energii – už nemusíte myslet na každodenní zalévání, automatika se o vláhu pro rostliny nebo trávník postará sama.

Zavlažovací systémy Zavlažovací systémy

Úspora vody se zavlažovacím systémem

Voda je cenná komodita. Na zahradě je potřeba, zároveň cítíte, že byste s ní měli kvůli suchu šetřit. V tomto ohledu přinášejí chytré řešení právě zavlažovací systémy, které ušetří až 70% vody oproti klasickému zalévání.

Typy a značky zavlažovacích systémů

Technologicky vyspělé zavlažování je moderním řešením zalévání zahrady. Automatické závlahové systémy vyrábí hned několik výrobců. Vybrali jsme pro vás prověřené značky, mezi nimiž kraluje GARDENA, TORO a Irritrol.

Jak zavlažovací systém vybrat?

S výběrem zavlažovacího systému pro vaši zahradu nebo trávník vám rádi pomůžeme. Pokud se domluvíme, přijedeme k vám a vše s vámi zdarma zkonzultujeme.

Výběr závlahového systému doporučujeme podřídit tomu, kde a jak bude pracovat a co bude zavlažovat. Pro trávníky jsou vhodné výsuvné zadešťovače, pro záhony, balkony, terasy nebo skleníky se hodí kapkové závlahy.

Kontaktujte nás pro více informací nebo si rovnou sjednejte konzultační schůzku.