image
Drobečková navigace

Úvod > Husqvarna

Husqvarna

Když se řekne Husqvarna tak si většina lidí představí benzínové řetězové pily na dřevo a těžbu dřeva v lese. Ale to už dávno není pravda. Firma Husqvarna patří mezi přední značky nejen již uvedených řetězových pil také ve výrobě a prodeji robotických sekaček a zahradní a lesní techniky kam patří například ruční a samohybné sekačky na trávu, křovinořez, vyžínače, zastřihovače, plotostřihy, fukary, ridery, zahradní traktory, sněhové frézy, kultivátory a další zahradní technika.

Robotické sekačky Husqvarna

Robotické sekačky Husqvarna, prodejna Velké Meziříčí Samostatnou kapitolou v nabídce produktů firmy Husqvarna jsou právě robotické sekačky nejen díky   velkému výběru typů, ale také díky tomu, že robotické sekačky Husqvarna dokáží víc než běžné robotické sekačky. Díky tomu, že jsou moderně řízené zabudovanou navigací přes aplikaci není nutné instalovat po obvodu sečené plochy pod trávník vodící obvodová lanka a je možné snadno označit členitější plochy kam nechceme nebo naopak nechceme aby robotická sekačka zajížděla / vodní plochy, záhony, chodníky atd. Současně jsou v nabídce Husqvarny i výkonné robotické sekačky, které zvládají sekat i na prudkých svazích / pohon 4 x 4 / i na velkých a členitých pozemcích s terénními nerovnostmi jakými jsou například golfová hřiště. Sekačka snadno zvládne posekat i fotbalové hřiště, městský park, velké zelené a parkové plochy v průmyslových areálech. Dalo by se říct, že není travnatá plocha, kterou by některý typ robotické sekačky Husqvarna nezvládl posekat a celou ošetřovat.
Pro servis a opravy si zástupce firmy sekačku vyzvedne u vás doma a po opravě nebo servisu vám ji opět dopraví k vám domů. Nic nemusíte nikam vozit. Husqvarna za svoje stoje ručí a o svoje zákazníky se stará.

AKU, elektrické a benzínové řetězové pily na dřevo Husqvarna

Aku řetězová pila Husqvarna, prodejna Velké Meziříčí Husqvarna je synonymum hlavně pro řetězové pily na dřevo, když pila do lesa tak Husqvarnu. A stále platí, že řetězové pily na dřevo Husqvarna patří mezi špičky. A dnes si může zákazník vybrat jestli chce klasickou benzínovou řetězovou pilu s velkým výkonem určenou pro těžbu do lesa nebo využije variantu meně náročnou na údržbu a to s elektrickým motorem, kde však musíme za sebou neustále tahat prodlužku. Vhodné ideálně k rodinnému domu nebo na chatičku. A nebo si vybere nejmodernější trendy v pohonu a pořídí si aku řetězovou pilu se kterou může s dvěma akumulátory a rychlonabíječkou řezat dřevo dlouho a pila má velmi slušný výkon blížící se pile benzínové a oproti ni je téměř nehlučná.
Servis a opravy opět provádí přímo firma Husqvarna, pilu si sami vyzvednou a po servisu nebo opravě vrátí k vám domů nebo do firmy.

Zahradní a lesní technika Husqvarna

Aku sekačka na trávu Husqvarna, prodejna Velké MeziříčíSoučasně s tím, že Husqvarna nabízí robotické sekačky, benzínové řetězové pily na dřevo nabízí také široký sortiment zahradní techniky s benzínovým, elektrickým nebo aku pohonem. V segmentu aku zahradní techniky se stala Husqvarna lídrem na trhu a nabízí kvalitní a výkonné zahradní techniku, kterou si již oblíbila řada zákazníků. Můžete si vybrat od hobby řady až po profi řady určené firmám, které se starají o sady, parky a další zelené plochy. Stačí si jen vybrat.
V nabídce zahradní a lesní techniky značky Husqvarna najdete zahradní traktory, sekačky na trávu, křovinořezy, vyžínače, zastřihovače, plotostřihy, fukary, ridery,  samohybné sekačky, sněhové frézy, kultivátory a další zahradní techniku.

Prodej aku Husqvarny ve Velkém Meziříčí

V naší prodejně zahradní techniky Milwaukee ve Velkém Meziříčí / Třebíčská 1362/85, 594 01 Velké Meziříčí / si můžete vyzkoušet a vybrat z nabídky Husqvarny robotické sekačky trávy, aku řetězové pily na dřevo a aku zahradní techniku.

Toto zboží si můžete také vybrat a objednat v našem e-shopu s robotickými sekačkami a zahradní technikou smartzahrady.cz

Husqvarna specialista na robotické sekačky, řetězové pily a zahradní techniku.