image
Drobečková navigace

Úvod > Studny a závlahy > Zavlažovací systémy > Servis závlahových systémů

Servis závlahových systémů

Ovládání, údržba a servis závlahových systémů jsou jednoduché. Závlahové systémy vyžadují jen vaši minimální součinnost, jsou automatické a pracují podle svého nastavení.

Údržba závlahových systémů

Na zimu je vhodné uložit robotickou sekačku do temperovaného prostředí. Vhodné je sekačku po skončení sezóny vyčistit, aktualizovat software. Případně zkontrolovat nože, zda nepotřebují vyměnit. A pak už můžete nechat sekačku několik měsíců odpočívat.

Během sezóny pracuje závlahový systém samostatně. Nepotřebuje vás ke svému provozu. Na konci sezóny je vhodné závlahový systém zazimovat a na jaře ho znovu zprovoznit. Je to jednoduché, ale pokud se vám do takové práce nechce, rádi pro vás zazimování i zprovoznění zajistíme.

Závlahové systémy

Servis závlahových systémů

Zároveň vašim zavlažovacím systémům zajistíme kompletní servis, ať už záruční nebo pozáruční. Nejčastěji opravujeme mechanická poškození, ale zvládneme jakékoli opravy.

Máte zájem o opravu, servis nebo údržbu závlahových systémů? Kontaktujte nás. Rádi pro vás vše zajistíme. 

Kamenná prodejna a servis závlažovacích systémů

Původní prodejnu naší firmy v Polné, kde jsme prodávali zahradní techniku, robotické sekačky a automatické zavlažovací systémy a která současně sloužila i jako místo  k příjmu a výdeji tohoto zboží k servisu a  opravám jsme natrvalo uzavřeli. V současnosti máme rozjednané prostory na novou prodejnu ve Velkém Meziříčí. Jakmile tuto novou prodejnu zahradní techniky Milwaukee, robotických sekaček a automatických zavlažovacích systémů ve Velkém Meziříčí otevřeme budeme vás o tom informovat na tomto našem webu. Na nové prodejně bude možné i objednat vrtanou studnu a její osazení čerpací technikou nebo domácí vodárnou popřípadě servis a opravu veškerého uvedeného zboží.