image
Drobečková navigace

Úvod > Studny a závlahy > Instalace čerpadel a vodáren pro studny

Instalace čerpadel a vodáren pro studny

Instalace čerpadla do studny, Smart zahrady Provádíme kompletní instalace čerpadel a domácích vodáren včetně jejich nákupu a dodávky pro vrtané i kopané studny. Po instalaci a zapojení čerpadla  nebo domácí vodárny ve vrtané nebo kopané studny systém vyzkoušíme, změřit výkon pramene ve studni a dle požadavku zákazníka provedeme propojení studny s rozvody vody.  
Máme bohaté zkušenosti jak s vrtáním studní / včetně vyřízení všech povolení a administrativy / tak i s instalacemi čerpadel a domácích vodáren. Vzhledem k tomu, že se v naší firmě specializujeme na vrtané studny, jejich čištění a osazování čerpací technikou provádíme tyto práce pravidelně a dokážeme  vám poradit se správným výběrem čerpadla  a s jeho zprovozněním.

Instalace čerpací techniky do vrtané i kopané studny

Přestože se specializuje va vrtané studny, dokážeme osadit čerpací technikou i studny kopané. V případě potřeby  provádíme před osazením čerpadla do studny i dezinfekci a vyčištění studny od usazenin na dně i stěnách studny.

Pro osazení čerpadla do kopané studny platí podobná pravidla jako při osazení čerpadla do studny vrtané. Poradíme vám s výběrem čerpacího systému s ohledem na hloubku studny a vydatnost pramene.

Instalaci čerpadla nebo vodárny do studny objednejte ZDE

Konzultace před instalací čerpací techniky do vykopané i vrtané studny

Před instalací čerpací techniky do studny se s vámi můžeme domluvit na nezávazné schůzce a konzultaci kde nám upřesníte vaše představy a požadavky na vrtanou studnu a její čerpadlo.

Objednejte si u nás nezávaznou konzultaci ohledně instalace čerpadla do vaší studny

Konzultaci k instalaci čerpadla do studny objednejte ZDE