image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Automatický zavlažovací systém - Žďársko

Automatický zavlažovací systém - ŽďárskoAutomatické zavlažovací systémy, smart zahrady PolnáPro zákazníka ze Žďárska jsme realizovali návrh a montáž automatického zavlažovacího systému na míru. Podle rozlohy a členitosti zavlažovaného terénu jsme po úvodní schůzce navrhli optimální rozložení jednotlivých prvků zavlažování pozemku. Celý zavlažovací systém jsme připravili v naší firmě v Polné a  po té sestavili, namontovali a napojili na zdroj vody přímo u zákazníka. Jednalo se o zavlažování většího tvarově členitého pozemku s terénními prvky a se zdrojem vody ve vodním jezírku, které bylo součástí zavlažovaného pozemku. S ohledem na převýšení jednotlivých částí pozemku a jeho rozlohy jsme navrhli optimální řešení čerpadla a jednotlivých částí zavlažovacího systému tak, aby i v nejvzdálenější části pozemku bylo zavlažování kvalitní s dostatečnou intenzitou proudu vody.

Prodej zahradních zavlažovacích systémů

Zavlažovací systémy včetně plně automatizovaných, ovládaných na dálku pomocí mobilní aplikace, si Automatické zavlažovací systémy, smart zahrady Polná můžete vybrat a objednat v našem e-shopu v sekci zavlažovací systémy. Provádíme také poradenství. Pokud plánujete zavlažovací systém a nemáte zkušenosti s tím, kolik jednotlivých prvků zavlažování a kam je na zahradě rozložit, aby bylo zavlažování kompletní a rovnoměrné, rádi Vám poradíme. Přijedeme a přímo na vaší zahradě navrhneme optimální řešení kompletního zavlažovacího systému včetně napojení na zdoj vody na míru pro vaši zahradu.

Poradenství a montáž zavlažovacích systémů

Dle vašeho zájmu provedeme i kompletní instalaci a zapojení zavlažování, opět včetně napojení zdroje vody a uvedení zavlažovacího systému do provozu. Pokud nemáte zdroj vody a chtěli by jste použít vrtanou studnu, jsme schopni vám na pozemku najít zdroj vody a studnu vyvrtat.

Servis zavlažovacích systémů

Provádíme záruční a pozáruční servis a opravy zavlažovacích systémů.

Pokud máte zájem o prodej, montáž nebo servis zavlažovacího systému na vaši zahradě nebo pozemku, popřípadě se chcete před nákupem zavlažování poradit, napište nám na email stepanek@smart-zahrady.cz nebo volejte na telefonní číslo +420 725 864 111, rádi se vám budeme věnovat.

Automatické zavlažovací systémy, smart zahrady Polná  Automatické zavlažovací systémy, smart zahrady Polná Automatické zavlažovací systémy, smart zahrady Polná

Automatické zavlažovací systémy, smart zahrady Polná Automatické zavlažovací systémy, smart zahrady Polná Automatické zavlažovací systémy, smart zahrady Polná