image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Propojení vrtané studny a automatické závlahy zahrady

Propojení vrtané studny a automatické závlahy zahradyDatum konání:
19.5.2020

Namontujeme pro vás automatickou závlahu zahrady a propojíme ji s vrtanou studnou. Studny sami vrtáme.

Propojení vrtané studny a automatické závlahy zahrady Pokud plánujete propojit automatickou závlahu zahrady s vrtanou studnou nabízíme vám realizaci tohoto řešení závlahy na klíč. Vyvrtáme vám studnu podle všech platných norem a zákonných norem a provedeme montáž a realizaci automatické závlahy zahrady. A tyto dva prvky technické propojíme mezi sebou tak aby mohla automatická závlaha zahrady využívat k zalévání zahrady vodu z vrtané studny.

Návrh a realizace automatické závlahy zahrady

Automatickou závlahu zahrady vám navrhneme a zrealizujeme na klíč. Podle rozlohy a členitosti terénu zahrady navrhneme optimální počet a rozmístění zavlažovacích postřikovačů a vedení vody po zahradě. Po schválení provedeme montáž, realizaci a uvedení do provozu celého zavlažovacího systému včetně propojení se zdrojem vody a veškerým nastavením všech částí závlahy zahrady. Samozřejmostí je zaškolení v obsluze závlahy zahrady.

Vrtaná studna a automatická závlaha zahrady – optimální řešení

V případě, že máte na zahradě vlastní studnu s dostatečným pramenem vody a připojíte k ní automatickou závlahu zahrady získáte optimální způsob závlahy s nízkými náklady na zdroj vody k zalévání.

Rozšiřování automatických závlahových systémů zahrad

Provádíme i případné další rozšiřování a napojování automatických závlah zahrad v případě potřeby rozšíření závlahy na větší plochu nebo změny zdroje vody na zavlažování.

Záruční a pozáruční servis automatických závlahových systémů zahrad

Provádíme záruční i pozáruční servis, opravy a údržby námi realizovaných a namontovaných závlah. V některých případech jsme schopni provézt i opravu a údržbu automatické závlahy, kterou jsme nerealizovali a zákazník se na nás obrátí s požadavkem na opravu nebo servis závlahového systému. V těchto případech záleží na stavu a dílech závlahového systému a řešíme vždy individuálně.

Plánujete realizaci automatické závlahy zahrady? Napište nám o návrh řešení realizace závlahy. Připravíme optimální řešení včetně rozpočtu a termínu montáže / realizace automatické závlahy na vaší zahradě.

Jsme specialisty na montáž, prodej a servis robotických sekaček a automatických závlah.

Propojení vrtané studny a automatické závlahy zahrady  Automatické zavlažovací systémy, smart zahrady Polná  Propojení vrtané studny a automatické závlahy zahrady