image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Návrh a realizace automatického zavlažovacího systému zahrady u RD, Želetava, Vysočina

Návrh a realizace automatického zavlažovacího systému zahrady u RD, Želetava, VysočinaDatum konání:
29.7.2022

Návrh a realizace automatického zavlažování zahrady u rodinného domu

V obci Želetava , na Vysočině  jsme realizovali na klíč, včetně návrhu, automatické zavlažování zahrady u rodinného domu.
Jednalo se o automatické zavlažování trávníku, zelené plochy a přilehlé okrasné části zahrady se skalkou, květinami a okrasnými dřevinami.

Návrh i realizace automatické závlahy

 Návrh a realizace automatického zavlažovacího systému zahrady u RD, Želetava, Vysočina, Smart Zahrady Polná 5.jpgI u tohoto zákazníka šlo o kompletní řešení návlahy, zavlažovacího systému na klíč. V první fázi řešení automatické závlahy pro tento pozemek jsme vytvořili projekt, návrh řešení s ohledem na plochu a zdroj vody, který bude využívaný k závlaze / vrtaná studna/ včetně potřebného množství materiálu a rozvodů.

Po schválení návrhu zavlažování zákazníkem jsme se pustili do realizace, která skončila úpravou terénu po pokládce rozvodů, propojením závlahy se zdrojem vody a nastavení automatického zavlažování a proškolením zákazníka.

Následný servis, opravy a údržba automatického zavlažování

Je samozřejmostí, že pro naše zákazníky poskytujeme po montáži a předání automatického zavlažování a naslednou péči, která spočívá v následném servisu, údržbě a případných záručních i pozáručních opravách  případně rozšíření současného zavlažování.

Smart Zahrady s.r.o.  - jsme specialisty na moderní systémy pro zahrady jako jsou vrtané studny, automatické zavlažovací systémy, robotické sekačky a další prvky patřící na moderní zahradu.