image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vrtaná studna a čerpací technologie pro penzion U Hilsnera v Polné

Vrtaná studna a čerpací technologie pro penzion U Hilsnera v PolnéDatum konání:
10.8.2022

Pro penzion a pizzerie U Hilsnera v Polné jsme vyvrtali studnu hlubokou 50 metrů do které jsme ihned po dokončení vrtání studny a jejím osazení plastovým „komínem“ určeným pro čerpací technologie nebo domácí vodárny, osadili čerpací technologii grundfos SQE 2-85.

Vrtaná studna s čerpadlem na klíč

Vrtaná studna a čerpadlo pro penzion  U Hilsnera v Polné, Smart zahrady Polná Vrtanou studnu 50 metrů hlubokou i s čerpadlem, čerpací technologii grundfos SQE 2-85 jsme pro penzion U Hilsnera připravili jako zakázku na klíč včetně vyřízení administrativních úkonů a povolení, nákupu materiálu, vyvrtání studny, instalace čerpadla a celé čerpací technologie a její propojení s rozvody vody.
Na obrázcích je vidět, že i obyčejná vrtaná studna se dá  vhodnou úpravou efektně začlenit do okolního prostředí. V tomto případě se stala vrtaná studna a její horní imitace klasické kopané studny dominantou okolního pozemku.

Provádíme vrtané studny, instalace čerpadel a závlahové systémy na klíč

Naše firma Smart- zahrady sídlí v Polné na Vysočině, téměř v ideálním středu naší republiky. Provádíme pro naše zákazníky po celé ČR vrty studní , montáže čerpadel a domácích vodáren do studní a jejich propojení s dalšími rozvody vody a také projekty, návrhy a realizace automatických závlahových systémů a robotických sekaček. Pokud řešíte některou z daných technologií a potřebujete odbornou radu nebo profesionální návrh řešení kontaktujte nás na telefonním čísle +420 725 864 111 nebo na emailu stepanek@smart-zahrady.cz

Náš specializovaný web týkající se vrtaných studní a instalace čerpadel, čerpacích technologií a domácích vodáren najdete na adrese www.studny-polna.cz

Vrtaná studna a čerpadlo pro penzion  U Hilsnera v Polné, Smart zahrady Polná