image
Drobečková navigace

Úvod > Robotické sekačky > Prodej robotických sekaček

Prodej robotických sekaček

Robotické sekačky už nejsou ničím neobvyklým a uvidíte je prohánět se na trávnících v mnoha zahradách. V naší firmě se prodejem robotických sekaček a jejich montážemi nebo spíše instalacemi zabýváme řadu let. Díky tomu vám dokážeme poradit s výběrem značky a typu  robotické sekačky tak aby vám bezproblémově sloužila dlouhou řadu let s ohledem na velikost, členitost a svahovitost pozemku který má posekat.

Robotické sekačky Husqvarna, Gardena a Robomow

Robotické sekačky Husqvarna, prodej Velké Meziříčí V nabídce robotických sekaček v naší kamenné prodejně ve Velkém Meziříčí / Třebíčská 1362/85, 594 01 Velké Meziříčí / nebo i v našem eshopu www.smartzahrady.cz si můžete vybrat z  velkého sortimentu robotických sekaček tří značek a to jako především Husqvarna a k ní GARDENA a Robomow. V současnosti si u nás vybere každý robotickou sekačku podle svých představ. Jestli potřebujete robotickou sekačku pro malou zahrádku u domu nebo naopak sekačku na velkou zahradu, fotbalové hřiště nebo  členité golfové hřiště, máte na zahradě prudké svahy nebo vodní plochy? Pro všechny tyto varianty pozemků si u nás vyberete tu pravou robotickou sekačku. A ještě si můžete vybrat jestli chcete s vodícím drátem nebo řízenou navigací bez nutnosti pokládky vodícího drátu, které nabízí Husqvarna. I pro případy kdy máte na pozemku na sečení prudké svahy nebo vodní plochy či záhony, kterým je potřeba aby se sekačka bezpečně vyhnula podívejte se do nabídky robotických sekaček od značky Husqvarna. Určitě si vyberete.
V všech typů a značek sekaček vám samozřejmě pomůžeme se zapojením, nastavením a instalací sekačky.
Velmi často se na nás obracejí zákazníci, kteří si koupili levnou robotickou sekačku na e-shopu nebo v hobbymarketu a potom měli problém s nastavením, instalací a provozem. Tento problém u robotických sekaček , které si u nás vyberete rozhodně nebudete mít. Součástí prodeje robotických sekaček je u nás u montáž, instalace a také servis.

Výběr robotické sekačky s vámi rádi zkonzultujeme přímo na vašem pozemku. Zavolejte nám.

Vyberte si robotickou sekačku v našem e-shopu.

Prodej robotických sekaček ve Velkém Meziříčí

Kromě toho, že si robotickou sekačku můžete objednat v našem e-shopu můžete si je také vybrat v naší prodejně ve Velkém Meziříčí. Prodejna je na ulici Třebíčská 1362/85, 594 01 Velké Meziříčí / výjezd směr Třebíč hned vedle prodejny Hecht. Máme sice menší prodejnu, ale zato si můžete vybírat z mnohem většího sortimentu robotických sekaček značek Husqvarna, Gardena nebo Robomow.
Přijďte si vybrat k nám vybrat robotickou sekačku, která se vám letos postará o parádní trávník.
Vyberte si robotickou sekačku v naší prodejně: adresa ZDE

Prodej a servis robotických sekaček

U nás prodejem robotické sekačky péče o zákazníka nekončí. Nainstalujeme vám ji a nastavíme a v případě, že budete potřebovat pomoci v průběhu  provozu sekačky nebo s jejím servisem jsme tu pro Vás. Pro servis např. u značky Husqvarna nám sekačku ani nemusíte vozit. Přijedou si pro ni přímo z Husqvarny a po servisu vám ji zase dovezou až domů. 

Robotické sekačky z našeho  e-shop ZDE

Robotická sekačka Robotické sekačky Husqvarna, prodejna Velké Meziříčí  Robotické sekačky Husqvarna, prodejna  Velké Meziříčí