image
Drobečková navigace

Úvod > Robotické sekačky

Robotické sekačky - moderní péče o trávník

Robotické sekačky se stávají standardem i na českých zahradách. Spojují v sobě hned několik výhod – šetří čas, zlepšují vzhled trávníku a jsou tiché. S robotickou sekačkou se péče o trávník stává snazší a efektivnější.

Výhody robotické sekačky

  • Robotické sekačky pracují samostatně. K sekání trávníku vás nepotřebují. Můžete se věnovat jiným činnostem, třeba relaxaci.
  • Protože robotické sekačky nepotřebují přímou obsluhu, jsou skvělým řešením pro starší nebo méně pohyblivé lidi a také pro ty, kteří nemají čas trávník
  • Robotická sekačka má na rozdíl od klasické sekačky tichý chod. A tak například při nedělním odpoledni neruší sousedy.
  • Robotická sekačka udržuje trávník stále perfektně posekaný. To trávě prospívá, trávník se zahušťuje, je zdravý.
  • Velikou výhodou je mulčování. Sekání s robotickou sekačkou vrací do půdy vlhkost a živiny, což trávě prospívá.
  • Obsluha robotických sekaček je velmi jednoduchá a zvládne ji každý.
  • Starosti si nemusíte dělat ani s údržbou. Sekačka pracuje podle předem nastaveného programu a sama se nabíjí.

Robotické sekačky Robotické sekačky

Typy a výběr robotické sekačky

Na trhu je celá řada robotických sekaček. My doporučujeme a prodáváme sortiment GARDENA, protože tyto robotické sekačky se nám osvědčily. S inteligentní robotickou sekačkou GARDENA získáváte pro svůj trávník prvotřídní péči. Můžete se spolehnout na sofistikovanou a inovativní technologii. Bez ohledu na to, zda trávíte čas v zahradě nebo mimo ni, váš trávník vás bude těšit.

Prohlédněte si naši aktuální nabídku robotických sekaček.

Instalace a obsluha robotických sekaček

Rádi vám poradíme s výběrem té správné robotické sekačky pro váš trávník a terén. Konzultace provádíme přímo u vás na zahradě. Nemusíte nikam jezdit. Zároveň vám robotickou sekačku nainstalujeme a ukážeme vám, jak ji obsluhovat.

Toužíte po robotické sekačce a krásném trávníku? Stačí, když nás kontaktujete, rádi s vámi vše osobně prodiskutujeme.

Navštivte e-shop

Kamenná prodejna robotických sekaček

Původní prodejnu naší firmy v Polné, kde jsme prodávali zahradní techniku, robotické sekačky a automatické zavlažovací systémy a která současně sloužila i jako místo  k příjmu a výdeji tohoto zboží k servisu a  opravám jsme natrvalo uzavřeli. V současnosti máme rozjednané prostory na novou prodejnu ve Velkém Meziříčí. Jakmile tuto novou prodejnu zahradní techniky Milwaukee, robotických sekaček a automatických zavlažovacích systémů ve Velkém Meziříčí otevřeme budeme vás o tom informovat na tomto našem webu. Na nové prodejně bude možné i objednat vrtanou studnu a její osazení čerpací technikou nebo domácí vodárnou popřípadě servis a opravu veškerého uvedeného zboží.