image
Drobečková navigace

Úvod > Robotické sekačky > Servis robotických sekaček

Servis robotických sekaček

Pomáháme se servisem, opravami i běžnou údržbou robotických sekaček. Jsme připraveni vám poskytnout kvalitní zákaznický servis, záruční i pozáruční servis robotických sekaček. 

Zimní údržba robotické sekačky

Na zimu je vhodné uložit robotickou sekačku do temperovaného prostředí. Vhodné je sekačku po skončení sezóny vyčistit, aktualizovat software. Případně zkontrolovat nože, zda nepotřebují vyměnit. A pak už můžete nechat sekačku několik měsíců odpočívat.

Velmi rádi vám zodpovíme otázky k servisu a údržbě robotické sekačky. Zajistíme pro vás záruční i pozáruční servis a také opravy robotických sekaček. Kontaktujte nás.

Prodejna a servis  robotických sekaček

Původní prodejnu naší firmy v Polné, kde jsme prodávali zahradní techniku, robotické sekačky a automatické zavlažovací systémy a která současně sloužila i jako místo  k příjmu a výdeji tohoto zboží k servisu a  opravám jsme natrvalo uzavřeli. V současnosti máme rozjednané prostory na novou prodejnu ve Velkém Meziříčí. Jakmile tuto novou prodejnu zahradní techniky Milwaukee, robotických sekaček a automatických zavlažovacích systémů ve Velkém Meziříčí otevřeme budeme vás o tom informovat na tomto našem webu. Na nové prodejně bude možné i objednat vrtanou studnu a její osazení čerpací technikou nebo domácí vodárnou popřípadě servis a opravu veškerého uvedeného zboží.

Navštivte e-shop

Servis robotických sekaček