image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > K vrtané studni čerpadlo ZDARMA

K vrtané studni čerpadlo ZDARMADatum konání:
24.1.2023

Tato akce byla ukončena k 31.3.2023

Objednejte si u nás vrtanou studnu již nyní a získáte společně se studnou také ZDARMA zapojené čerpadlo s výtlakem 100 m. Vrtáme po celém území ČR a ke studni vyřídíme kompletní dokumentaci a povolení.

K vrtané studni veškerá povolení a ČERPADLO ZDARMA

vrtaná studna s čerpadlem ZDARMAPokud si u nás objednáte vrtanou studnu nyní, v zimních měsících získáte k ní veškerá povolení a dokumentaci / což nabízíme i v průběhu celého roku /, ale také ZDARMA do studny zapojené čerpadlo s výtlakem 100m. Před samotným vrtáním s vámi přímo na pozemku provedeme nezávaznou konzultaci a výběr místa pro novou vrtanou studnu. Provedeme měření vydatnosti zdroje vody, a a vršek studny osadíme záhlavím studny určeným pro umístění čerpadla, čerpací technologie. Okolí vyvrtané studny upravíme do původního stavu, provedeme terénní úpravy a dle požadavku zákazníka provádíme i propojení studny s rozvody vody do budovy nebo zavlažovacích systémů.

Objednejte si nyní vrtanou studnu a získejte k ní ČERPADLO ZDARMA.

Tato akce při které získáte automaticky k vrtané studni i čerpadlo s výtlakem 100m trvá v zimních měsících a je omezena i počtem čerpadel připravených pro tuto akci.

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 725 864 111 nebo vyplňte náš poptávkový formulář na konci stránky kontakty a objednejte si vrtanou studnu s ČERPADLEM ZDARMA