image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vrtané studny s instalací čerpadla

Vrtané studny s instalací čerpadlaDatum konání:
23.6.2023

V poslední době už naši zákazníci chtějí vrtané studny současně s instalací čerpadla popřípadě i napojením na připravené rozvody vody nebo i s položením rozvodů vody po pozemcích v případě, že se jedná o zavlažovací systémy.

Vrtané studny s čerpadlem

Vrtané studny pro zákazníky zajišťujeme na klíč včetně zařízení všech povolení a administrativních úkonů / povolení, žádosti, posudky....../. A v poslední době u nás zákazníci objednávají vrtané studny včetně instalace a napojení čerpadla a rozvodů vody.  V těchto případech zákazníkovi doporučujeme a zajišťujeme i čerpadlo nebo domácí vodárnu podle cílů, které mají naše vrtané studny splňovat, z jaké hloubky studny má čerpadlo vodu vyčerpat a na jakou vzdálenost ji má dopravit.

Zhlaví vrtané studny

Vrtané studny, instalace čerpadla a rozvodů vody na zavlažováníPokud zákazník požaduje připojení čerpadla pro vrtané studny montujeme na konec vrtu tak zvané  zhlaví vrtu, což je jednoduše řečeno krytý prostor navazující nahoře na vrt studny určený k montáži čerpadla a kompletní čerpací technologie.

Vrtané studny a čerpadlo

Například u Pelhřimova nebo v Kunštátě jsme vrtané studny pro zákazníka zkompletovali i s vybraným čerpadlem. V případě vrtané studny v Rynárci u Pelhřimova jsme k namontovanému čerpadlu ve vrtané studni připojili rozvody vody pro zavlažování pozemku. Kosterní rozvody vody pro zavlažování pozemku jsme pokládali pod zem.

Vrtané studny fotografie

Několik fotografií vrtaných studní včetně jejich záhlaví, čerpadel s technologiemi a rozvody vody od čerpadla až k zavlažovačům.