image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vrtaná studna v Pelhřimově, určená na zálivku a doplňování vody v bazénu

Vrtaná studna v Pelhřimově, určená na zálivku a doplňování vody v bazénuDatum konání:
12.8.2022

V Pelhřimově jsme vyvrtali u rodinného domu studnu hlubokou 48 metrů a poté osadili čerpací technologií.

Využití vrtané studny

Tuto vrtanou studnu bude majitel rodinného domu využívat primárně k zálivce, zavlažování zahrady a současně s tím i k doplňování  vody v venkovním zahradním bazénu. Intenzita pramene v této vrtané studni je odpovídající tomu aby splňovala oba tyto požadavky.

Čerpadlo použité ve vrtané studni

Vrtaná studna v Pelhřimově, určená na zálivku a doplňování vody v bazénu, Smart zahrady Polná Po dokončení vrtání studně, terénních úprav v jejím okolí jsme studnu osadili studniční šachtou / zhlavím studny /.

Do zhlaví studny jsme nainstalovali čerpadlo Pumpa 4STE 219 a kompletní čerpací technologii s frekvenčním měničem. Čerpací technologii studny jsme napojili na rozvody vody určené pro závlahu a doplňování vody do bazénu.

Poznámka:

Studniční šachta, zhlaví studny, zakončení vrtu, komín vrtané studny – to všechno jsou různé pojmy, které se používají pro plastové ukončení vrtané studny kam se instaluje čerpadlo, čerpací technologie nebo malá domácí vodárna.

Smart zahrady Polná: Specializujeme se na vrtané studny, instalaci čerpacích technologií do studní, automatizované závlahové systémy a robotické sekačky.

V případě zájmu o informace, projekty nebo realizace těchto systémů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 725 864 111 nebo emailu stepanek@smart-zahrady.cz

Náš specializovaný web týkající se vrtaných studní a instalace čerpadel, čerpacích technologií a domácích vodáren najdete na adrese www.studny-polna.cz