image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Realizace závlahy, soukromá zahrada

Realizace závlahy, soukromá zahradaDatum konání:
19.5.2020

Realizace automatické závlahy soukromé zahrady Březí

Návrh a realizace automatické závlahy zahrady Dokončili jsme realizaci systému automatické závlahy soukromé zahrady o rozloze 2.000 m2

V Březí nad Oslavou jsme realizovali montáž automatické závlahy soukromé zahrady na klíč. Jednalo se o relativně velkou rodinnou zahradu o ploše 2000 m2.

Automatickou závlahu zahrady jsme realizovali od návrhu závlahy přes výběr a dodávky všech komponentů závlahy až po realizaci, montáž a propojení systému se zdrojem vody pro tento typ automatické závlahy.

Zahrada s automatickou závlahou

Zahradu se zapojenou a plně funkční automatickou závlahou jsme předali spokojenému zákazníkovi.

Plánujete automatickou závlahu zahrady nebo pozemku – zavolejte nám

Pokud také plánujete na svoji zahradu nebo pozemek máte dvě možnosti.

  1. Pokud si chcete celý systém závlahy zahrady sestavit sami můžete si nakoupit v našem e-shopu kompletní sortiment dílů a segmentů automatických závlahových systémů a vše si zkompletovat a zapojit sami.
  2. Chcete výběr, návrh, realizaci, montáž a zapojení automatické závlahy na zahradě nechat na odbornících.
    V tom případě nás kontaktujte telefonicky na č. +420 725 864 111 / p.Štěpánek / nebo na emailu stepanek@smart-zahrady.cz . Nebudete se muset o nic starat a my vám provedeme realizaci automatické závlahy vaší zahrady nebo pozemku na klíč. Připravíme návrh, zajistíme kompletní dodávku všech dílů závlahy a provedeme realizaci závlahy včetně připojení ke zdroji vody a zaškolení. Pokud plánujete jako zdroj vody pro závlahu vrtanou studnu a také ji ještě na pozemku nemáte, můžeme vám studnu vyvrtat.

Servis, opravy a náhradní díly pro automatické závlahy

Pro veškeré námi realizované automatické závlahy poskytujeme záruční i pozáruční servis, opravy a náhradní díly, popřípadě spotřební materiál. Samozřejmostí je také poradenství.

Vyberte si automatickou závlahu v našem  specializovaném e-shopu.

Jsme specialisté na prodej, montáž a servis robotických sekaček a automatických závlahových systémů. Působíme po celé republice.

Automatická zavlaha zahrady Návrh a realizace automatické závlahy zahrady Návrh a realizace automatické závlahy zahrady
Návrh a realizace automatické závlahy zahrady Návrh a realizace automatické závlahy zahrady Návrh a realizace automatické závlahy zahrady