image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Firma Milwauké připravuje pravidelně na 2-3 měsíce jednak akční nabídku vybraného sortimentu zahradní techniky, ručního i aku nářadí a vybavení dílen a pro řemeslníky a to zveřejňuje na akčním katalogu na vybrané období který si můžete pro měsíce únor - březen 2024 prohlednout na okkazu pod tímto textem .

Akční nabídku, katalog Milwauke ke stažení naleznete ZDE

Současně Milwaukee zveřejňuje pravidelně recenze, novinky a články o svých výrobcích a jejich hodnocení z pohledu uživatelů. I tyto články, recenze a hodnocení zahradní techniky a nářadí zveřejňuje firma Milwauke vždy v 2-3 měsíčních intervalech. nejnovější články, novinky a recenza najdete pod okazem níže.

Novinky, recenze a články o Milwaukee na  duben - červen 2024 ZDE 

Štítky:Návrh a realizace automatického zavlažovacího systému zahrady u RD, Želetava, Vysočina

Datum konání: 29. 7. 2022

Návrh a realizace automatického zavlažovacího systému zahrady u RD, Želetava, Vysočina

V obci Želetava , na Vysočině jsme realizovali na klíč, včetně návrhu, automatické zavlažování zahrady u rodinného domu. Jednalo se o automatické zavlažování trávníku, zelené plochy a přilehlé okrasné části zahrady se skalkou, květinami a okrasnými dřevinami.

Více

Publikováno 29. 7. 2022 9:39

Návrh, montáž a kompletní instalace automatického zavlažování zahrady v Dalešicích

Datum konání: 25. 7. 2022

Návrh, montáž a kompletní instalace automatického zavlažování zahrady v Dalešicích

Na Vysočině v Dalešicích u Třebíče jsme pro majitele zahrady u rodinného domu nejprve vytvořili kompletní návrh automatického řešení zavlažovacího systému na klíč. Po jeho schválení jsme provedli také realizaci tohoto zavlažování včetně napojení na rozvody a zdroj vody.

Více

Publikováno 29. 7. 2022 8:46

Realizace a zapojení závlahy, závlahového systému zahrady

Datum konání: 19. 4. 2022

Závlaha, zavlažovací systém zahrady Velké Meziříčí, Smart zahrady Polná

Na začátku dubna letošního roku 2022 jsme provedli realizaci a zapojení závlahového systému soukromé zahrady ve Velkém Meziříčí o rozloze 600 m2. Jednalo se o závlahu, zavlažování převážně travnaté plochy zahrady.

Více

Publikováno 19. 4. 2022 21:49