image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Realizace a zapojení závlahy, závlahového systému zahrady

Realizace a zapojení závlahy, závlahového systému zahradyDatum konání:
19.4.2022

Na začátku dubna letošního roku 2022 jsme provedli realizaci a zapojení závlahového systému soukromé zahrady ve Velkém Meziříčí o rozloze 600 m2. Jednalo se o závlahu, zavlažování převážně travnaté plochy zahrady.

Montáž a zapojení závlahy, závlahového systému zahrady na zdroj vody

Montáž a zapojení závlahy, závlahového systému zahrady jsme provedli pro zákazníka na objednávku jako zakázku na klíč. Připravili jsme návrh řešení závlahy pro celou plochu zahrady včetně napojení zdroje vody pro závlahu, dodali jsme veškeré díly a součástky zavlažovacího systému, poté jsme uložili veškeré rozvody všech 4 větví závlahového systému do země, provedli terénní úpravy, namontovali  ostřikovače a celý závlahový systém jsme napojili na zdroj vody.
Po kompletní realizaci a zapojení závlahy, zavlažovacího systému jsme celé zavlažování předvedli a předali zákazníkovi. Součástí předání závlahy zahrady zákazníkovi bylo také důkladné proškolení zákazníka o ovládání s drobné údržbě celého zavlažovacího systému.

Zavlažovací systémy a závlahy na míru

Projektujeme a připravujeme kompletní návrhy řešení závlahy, zavlažovacích systémů pro zelené plochy, soukromé zahrady i veřejnou zeleň.
Závlahy také kompletně realizujeme a propojujeme se zdrojem vody pro závlahu. V případě potřeby jsme schopni i vyvrtat studnu a tu osadit odpovídajícím čerpadlem a to propojit se závlahou.

Chcete závlahu, zavlažovací systém? Kontaktujte nás.

Pokud jenom uvažujete o možnosti pořídit si závlahu, zavlažovací systém na zahradu, pozemek nebo jinou zelenou plochu bez obav nás kontaktujte. Poradíme vám nezávazně jaký rozsah závlahy, zavlažovacího systému budete potřebovat, kolik větví bude nutné v zavlažovacím systému zapojit a nabídneme vám optimální, finančně zajímavé a také plně funkční řešení závlahy vašeho pozemku dle vašich představ.

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 725 864 111 nebo napište na email stepanek@smart-zahrady.cz a my se vám ozveme, domluvíme si s vámi schůzku přímo na zahradě nebo pozemku pro který bude závlaha určená a tam domluvíme podrobnosti, vše vám vysvětlíme a navrhneme nejlepší řešení. Tím, že se snámi spojíte a sjednáte si schůzku se k ničemu nezavazujete, sami se rozhodnete jestli se vám líbí náš návrh závlahy a jestli si necháte provézt realizaci závlahy od nás.