image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Smart zahrada na klíč, robotická sekačka, automatická závlaha

Smart zahrada na klíč, robotická sekačka, automatická závlahaDatum konání:
7.6.2020

Návrh a realizace automatické závlahy zahrady , Smart zahrady PolnáPřipravíme pro vás smart zahradu, na které budete moci naplánovat zavlažování a sečení bez toho, aby jste na zahradě sami fakticky byli v době, kdy zavlažování zahrady nebo sečení trávníku probíhá.

Smart zahrada, robotická sekačka a automatické závlahy

Smart zahrada, zahrada na které už nemusíte ručně sekat trávu a s hadicí zavlažovat a o všechno se vám postará technika, už není ničím nepředstavitelným. Již na spoustě zahrad se stará o zavlažování automatické zavlažovací systémy a o každodenní sečení trávníku se postarají robotické sekačky.

Další smart zahrada s robotickou sekačkou a automatickým zavlažováním

Instalace robotické sekačky Gardena Smart, Smart zahrady PolnáStejně tak tomu je nyní i na této zahradě o rozloze více jak 2.000 m2 u Pelhřimova, kam jsme položili a zapojili v první fázi prací automatický zavlažovací systém. V dalším kroku jsme nainstalovali také robotickou sekačku.

Díky oběma těmto systémům se majitelé již nemusejí obávat sucha ani přerostlé trávy a mohou se jen kochat krásně zeleným a upraveným trávníkem a zalitou plochou zahrady.

Informace o smart zahradě, robotických sekačkách a automatických závlahách a jejich instalaci

Návrh a realizace automatické závlahy zahrady , Smart zahrady Polná Pokud vás zajímají podmínky a možnosti vytvoření smart / robotické / zahrady i z vašeho pozemku, vaší zahrady, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 725 864 111, na emailu stepanek@smart-zahrady.cz nebo nám pošlete vyplněný poptávkový formulář na konci stránky kontakty. Na email nebo poptávkový formulář ohledně automatických závlah nebo robotických sekaček odpovídáme většinou do 24 hodin.

Navštivte náš E-SHOP a podívejte se do sekce automatické závlahy a robotické sekačky.