image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Firma Milwauké připravuje pravidelně na 2-3 měsíce jednak akční nabídku vybraného sortimentu zahradní techniky, ručního i aku nářadí a vybavení dílen a pro řemeslníky a to zveřejňuje na akčním katalogu na vybrané období který si můžete pro měsíce únor - březen 2024 prohlednout na okkazu pod tímto textem .

Akční nabídku, katalog Milwauke ke stažení naleznete ZDE

Současně Milwaukee zveřejňuje pravidelně recenze, novinky a články o svých výrobcích a jejich hodnocení z pohledu uživatelů. I tyto články, recenze a hodnocení zahradní techniky a nářadí zveřejňuje firma Milwauke vždy v 2-3 měsíčních intervalech. nejnovější články, novinky a recenza najdete pod okazem níže.

Novinky, recenze a články o Milwaukee na  duben - červen 2024 ZDE 

Štítky:Vrtané studny s instalací čerpadla

Datum konání: 23. 6. 2023

vrtané studny s instalovaným čerpadlem a rozvody vody

Vrtané studny pro zákazníky zajišťujeme na klíč včetně zařízení všech povolení a administrativních úkonů / povolení, žádosti, posudky....../. A v poslední době u nás zákazníci objednávají vrtané studny včetně instalace a napojení čerpadla a rozvodů vody.

Více

Publikováno 23. 6. 2023 13:34

Vrtaná studna v Pelhřimově, určená na zálivku a doplňování vody v bazénu

Datum konání: 12. 8. 2022

Vrtaná studna v Pelhřimově, určená na zálivku a doplňování vody v bazénu

V Pelhřimově jsme vyvrtali u rodinného domu studnu hlubokou 48 metrů a poté osadili čerpací technologií. Tuto vrtanou studnu bude majitel rodinného domu využívat primárně k zálivce, zavlažování zahrady a současně s tím i k doplňování vody v venkovním zahradním bazénu. Do zhlaví studny jsme nainstalovali čerpadlo Pumpa 4STE 219 a kompletní čerpací technologii s frekvenčním měničem. Čerpací technologii studny jsme napojili na rozvody vody určené pro závlahu a doplňování vody do bazénu.

Více

Publikováno 12. 8. 2022 9:47

Vrtaná studna a čerpací technologie pro penzion U Hilsnera v Polné

Datum konání: 10. 8. 2022

Vrtaná studna a čerpací technologie pro penzion  U Hilsnera v Polné

Pro penzion a pizzerie U Hilsnera v Polné jsme vyvrtali studnu hlubokou 50 metrů do které jsme ihned po dokončení vrtání studny a jejím osazení plastovým „komínem“ určeným pro čerpací technologie nebo domácí vodárny, osadili čerpací technologii grundfos SQE 2-85.

Více

Publikováno 11. 8. 2022 10:39