image
Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Úvod

  Milwaukee Authorised Distributor Milwaukee Authorised Distributor

 

 Vše pro vaši moderní zahradu


  Autorizovaná prodejna zahradní techniky a nářadí značky Milwaukee ve Velkém Meziříčí
Prodejna Milwaukee má otevírací dobu pondělí - pátek: 
08.00 - 12.00 hod. a 13.00 - 17.00 hod.

Nabízíme:
Aku zahradní technika Milwaukee - předvedení, servis a prodej
Aku nářadí a vybavení dílen Milwaukee předvedení, prodej a servis
 Robotické sekačky - projekty, návrhy a realizace
Vrtané studny, zapojení čerpadel a vodáren včetně zajištění povolení a administrativy
  Automatických zahradní závlahové systémy - návrhy a realizace
E-shop Milwauke a robotické sekačky www.smartzahrady.cz

Zahradní technika a nářadí Milwaukee,
vrtané studny, automatické závlahy a robotické sekačky od nás

Naše firma dlouhodobě nabízí zájemcům o moderní autonomní a soběstačnou zahradu automatické zavlažovací a závlahové systémy, vrtané studny jako zdroj pitné i užitkové vody a k tomu i robotické sekačky na udržování travnatých ploch.

Nově zastupujeme americkou značku Milwaukee- zahradní technika, aku nářadí a vybavení dílen

V druhé polovině roku 2022 jsme naše služby a nabízený sortiment rozšířili o předváděcí akce a prodej kvalitního amerického nářadí a zahradní techniky značky Milwaukee. V září roku 2023 jsme otevřeli ve Velkém Meziříčí kamennou prodejnu kompletního sortimentu značky Milwaukee určené pro technické služby, zahradní firmy, řemeslníky a také pro kutily a zahradníky a zahrádkáře. V prodejně si můžete také domluvit návrh a realizaci zavlažovacího systému, robotické sekačky nebo vyvrtání studny nebo předváděcí akci zahradní techniky nebo nářadí Milwauke 

Jsme odborníky na zahradní techniku, vrtané studny, závlahy a robotické sekačky

V našich službách a sortimentu zůstáváme stále komplexně se zaměřením na moderní zahrady a zelené plochy, jejich výsadbu, ale především údržbu. Přesně do tohoto konceptu nám k již z dřívější doby nabízeným vrtaným studním, automatickým závlahám a robotickým sekačkám perfektně zapadala kvalitní zahradní technika určená pro náročné zahradníky a zahrádkáře, ale i pro obce, technické služby, zahradnické firmy a další subjekty, které se profesionálně zabývají údržbou zeleně. Proto jsme rozjeli spolupráci s firmou Milwauke a jejich zahradní techniku a aku nářadí na požádání předvádíme v obcích, firmách a skupinám zájemců, prodáváme v naší nové kamenné prodejně Ve Velkém Meziříčí a také společně s robotickými sekačkami v našem e-shopu www.smartzahrady.cz

využijte našich služeb a objednejte si u nás vrtanou studnu , návrh a realizaci zavlažovacího systému zahrady nebo robotickou sekačku. Nechte si od nás předvezt zahradní techniku a aku nářadí Milwaukee a následně si ho vyberte a nakupte v naší prodejně nebo e-shopu.

Smart zahrady s.r.o. - specialista na zahradní techniku a aku nářadí Milwaukee, vrtané studny, automatické zavlažovací a závlahové systémy a robotické sekačky

AktualityZobrazit vše

V naší prodejně zahradní techniky a nářadí Milwaukee ve Velkém Meziříčí zahajujeme jarní VÝPRODEJ skladových zásob zahradní techniky, robotických sekaček a nářadí Milwaukee za SUPER ceny.
Je pro vás sečení vašeho fotbalového hřiště každoročně velká položka v nákladech? Ušetřete každý rok desetitisíce až statisíce korun tím, že sečení hřiště necháte na robotické sekačce Husqvarna.
Rozšířili jsme sortiment námi prodávaných robotických sekaček o moderní bezdrátové robotické sekačky značky LUBA. U těchto sekaček už si při instalaci nemusíte nechat položit pod trávník drát a znovu poté pracně dávat trávník do původního stavu.
 Ve spolupráci se značkou Husqvarna nabízíme všem fotbalovým spolkům a jednotám 10ti denní možnost vyzkoušet si BEZPLATNĚ robotickou sekačku Husqvarna na vašich fotbalových hřištích.
Na středu 3.4.2024 jsme pro vás připravili v naší prodejně ve Velkém Meziříčí  předváděcí akci zahradní techniky a nářadí  Milwaukee a možností nákupu za akční ceny vytvořené jen na tento den.