image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Robotické sekačky projekt, prodej, instalace

Robotické sekačky projekt, prodej, instalaceDatum konání:
8.3.2021

Přestože je venku ještě pořádná zima, my už prodáváme první robotické sekačky v letošním roce a současně připravujeme projekty a montáže robotických sekaček. Jak nám to umožní počasí, vyrazíme instalovat první letošní robotické sekačky do zahrad.

Prodej, servis a opravy robotických sekaček, Artex Polná Robotické sekačky nejenom prodáváme, ale i montujeme a instalujeme

I v letošním roce chceme navázat na loňskou úspěšnou sezonu a chceme našim zákazníkům nejenom nabídnou k nákupu kvalitní robotické sekačky Gardena, ale současně s nimi vyřešit i projekt a montáž, instalaci jejich nové robotické sekačky.

Projekt a návrh řešení  robotické sekačky pro Vaši zahradu

Před tím, než si vyberete svoji novou robotickou sekačku, je potřeba si dobře rozmyslet, jaký typ je pro vaši zahradu  vhodný s ohledem na velikost a členitost  zahrady. Současně s tím je potřeba udělat návrh řešení, projekt montáže a instalace robotické sekačky. A až potom přijde na řadu nákup sekačky, aby vám dobře sloužila a na 100% plnila svoje úkoly a dělala vám radost.

Montáž, instalace robotické sekačky Gardena

Instalace roboticke sekacky Gardena  Smart zahrady Polna K tomu, aby nám robotická sekačka správně fungovala a posekala trávník kompletně na celé zahradě je potřeba ji správně nainstalovat a natáhnout vodící lanka. Důležité je také to, aby se sekačka dokázala bez problémů vrátit z kteréhokoliv místa na zahradě zpět do dobíjecího doku / dobíjecí stanice/.
Proto pokud má zákazník zájem, provádíme přímo na jeho pozemku či zahradě konzultaci  a upřesnění požadavků zákazníka na robotickou sekačku. Podle toho mu doporučíme model sekačky a současně domluvíme montáž, instalaci sekačky včetně doku a přívodu elektřiny .

Objednejte si robotickou sekačku , její instalaci – montáž

Pokud si chcete koupit robotickou sekačku, můžete tak udělat snadno a přehledně v našem specializovaném  e-shopu artexpolná, sekce robotické sekačky. Pokud potřebujete poradit s výběrem sekačky nebo její instalací nebo potřebujete další informace či servis, volejte na naše telefonní číslo
+420 725 864 111
nebo pište na email  stepanek@smart-zahrady.cz