image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Prodejna robotických sekaček a automatických závlah

Prodejna robotických sekaček a automatických závlahInstalace robotické sekačky Gardena, Praha, smart zahrady Polná Úprava informace v článku 12.6.2023

Původní prodejnu naší firmy v Polné, kde jsme prodávali zahradní techniku, robotické sekačky a automatické zavlažovací systémy a která současně sloužila i jako místo  k příjmu a výdeji tohoto zboží k servisu a  opravám jsme natrvalo uzavřeli v březnu 2022. V současnosti máme rozjednané prostory na novou prodejnu ve Velkém Meziříčí. Jakmile tuto novou prodejnu zahradní techniky Milwaukee, robotických sekaček a automatických zavlažovacích systémů ve Velkém Meziříčí otevřeme budeme vás o tom informovat na tomto našem webu. Na nové prodejně bude možné i objednat vrtanou studnu a její osazení čerpací technikou nebo domácí vodárnou popřípadě servis a opravu veškerého uvedeného zboží. 

Původní text aktuality:

Naši kamennou prodejnu robotických sekaček a automatických zavlažovacích systémů naleznete na Vysočine, v Polné, na ulici Resslova.

Robotické sekačky, závlahové systémy a náhradní díly k nim si u nás můžete vybrat a nakoupit.

Prodej robotických sekaček a automatických zavlažovacích systémů

Robotické sekačky, automatické závlahy, náhradní díly k nim a vše, co potřebujete na své zahradě prodáváme nejenom v tomto našem novém specializovaném e-shopu www.smart-zahrady.cz , ale také v naší firemní kamenné prodejně v Polné.

Instalace robotické sekačky gardena, smart zahrady Polná  Robotické sekačky a zahradní nářadí Gardena

V prodejně prodáváme kvalitní zahradní nářadí a robotické sekačky značky GARDENA a náhradní díly k nim.

Automatické zavlažovací systémy

Prodáváme automatické zavlažovací systémy Pipeline, Sprinkler, Micro-Drip, náhradní díly k nim a dále hadice, hadicové spojky, zavlažovače, zahradní čerpadla a zavlažovací počítače. S výběrem a montáží automatických zavlažovacích systémů vám rádi poradíme a v případě vašeho požadavku vám zavlažovací systém namontujeme.

Kontakt na prodejnu:

 
telefon: +420 725 864 111
email: stepanek@smart-zahrady.cz

Prodej robotických sekaček a automatických zavlažovacích systémů

  Prodej robotických sekaček a automatických zavlažovacích systémů, smart zahrady Polná Prodejna robotických sekaček a automatických zavlažovacích systémů, smart zahrady Polná prodej robotických sekaček a automatických zavlažovacích systémů, smart zahrady Polná