image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Instalace robotické sekačky - Praha

Instalace robotické sekačky - PrahaInstalace robotické sekačky gardena v Praze, smart zahrady Polná 2.jpgRobotické sekačky nejenom prodáváme v našem e-shopu smart-zahrady.cz, ale také provádíme poradenství před prodejem přímo u zákazníka, instalaci robotické sekačky a následně servis, opravy a posezónní uskladnění robotických sekaček se servisem.

V tomto případě jsme provedli instalaci robotické sekačky Gardena SILENO, zakoupené v našem e-shopu na zahradě v Praze. Hlavní částí instalace robotické sekačky je správné vytýčení plochy, kterou bude sekačka projíždět a natažení vodícího drátu. Oproti některým firmám, které při instalaci sekačky používají k natažení vodícího drátu běžné nářadí / rýč, motyka / a zničí část plochy trávníku, my používáme profesionální stroj na zakládání vodícího drátu robotické sekačky. Při tomto systému pokládky dojde jen k minimálnímu narušení trávníku pouze v tenké lince, do které se pokládá vodící drát.

Instalace robotické sekačky do zahrad s atypickým tvarem

Nejdůležitější a nejsložitější je správné položení vodícího drátu robotické sekačky u zahrad, kde je sečená plocha tvořena ze dvou a více částí / hlavní trávník, trávník za chatou a třeba i za bazénem/ . Důležité je, aby se sekačka dokázala vrátit do nabíjecí stanice z jakéhokoliv bodu sekané plochy zahrady.

V případě, že přemýšlíte nad koupí robotické sekačky a nevíte si rady s výběrem typu sekačky s ohledem na členitost a velikost sekané plochy, neváhejte a zavolejte nám na telefonní číslo +420 725 864 111 nebo napište na email stepanek@smart-zahrady.cz , rádi vám poradíme. Popřípadě přijedeme přímo na vaši zahradu a na místě doporučíme optimální typ sekačky. Pokud budete mít zájem, provedeme i instalaci vaší nové robotické sekačky.

Nabízíme kompletní servis robotických sekaček

Ke kompletnímu servisu sekaček patří jejich záruční a pozáruční opravy, servis a možnost mimosezónního / zimního / uskladnění sekačky v naší firmě. V průběhu zimního uskladnění provádíme také servis a přípravu sekačky na další sezonu.

Vyberte si v našem e-shopu některou z prověřených robotických sekaček ZDE

Instalace robotické sekačky Gardena v  Praze, smart zahrady Polná 6.jpg Instalace robotické sekačky Gardena v Praze, smart zahrady Polná 1.jpg Instalace robotické sekačky Gardena v Praze, smart zahrady Polná 4.jpg