image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Ušetřete na sečení fotbalového hřiště desetitisíce ročně

Ušetřete na sečení fotbalového hřiště desetitisíce ročněDatum konání:
6.5.2024

Je pro vás sečení vašeho fotbalového hřiště každoročně velká položka v nákladech? Ušetřete každý rok desetitisíce až statisíce korun tím, že sečení hřiště necháte na robotické sekačce Husqvarna.

Při sečení hřiště robotickou sekačkou odpadá velká část nákladů

Pokud přenecháte sečení vašeho fotbalového hřiště robotické sekačce Husqvarna ušetříte desetitisíce až statisíce korun ročně protože některé náklady vám odpadnou úplně a některé se mnohonásobně změní a zmenší.

Náklady, které odpadnou úplně při sečení robotickou sekačkou

Pokud vaše fotbalové hřiště bude sekat robotická sekačka nemusíte hřiště hnojit, jako hnojivo slouží posekaná tráva, která zůstává na hřišti. Díky tomu nemusíte řešit a platit odvoz a uskladnění posečené trávy ve sběrném dvoře a na skládkách.

Náklady, které se výrazně sníží při sečení hřiště robotickou sekačkou

Tabulka úspor při použití robotické sekačky na fotbalovém hřištiNejvětšími zdroji úspor při údržbě a sečení fotbalového hřiště robotickou sekačkou jsou úspora nákladů na mzdy obsluhy klasické benzínové sekačky a cena pohonných mot v porovnání spalovací motor a elektřina. Náklady na obsluhu robotické sekačky Husqvarna, která seče sama bez obsluhy jsou v porovnání s klasickou sekačkou nesrovnatelné a stejně tak je tomu, když porovnáme minimální spotřebu elektrické energie u robotické sekačky a spotřebu paliva u sekaček, zahradních traktorů a současně jejich cenu. Při tomto porovnání vychází cena elektřiny v řádech několika málo tisíc / 1-2 tisíce / ročně a cena pohonných hmot do spalovacího motoru sekačky ve vyšších desetitisících 60-70-80 tisíc, blížících se sto tisícům.

Náklady na provoz robotické sekačky na hřišti

S provozem robotické sekačky na fotbalovém hřišti jsou spojeny na začátku některé náklady jako je instalace sekačky a pořízení sekacích nožů, které nemáte u klasického zahradního traktoru, ale tyto náklady v řádu cca 15.000 Kč jsou i když přidáme vyšší pořizovací cenu robotické sekačky v ročním porovnání nákladů zanedbatelné a každý rok šetříte u běžného fotbalového hřiště s udržovaným trávníkem částku cca 150.000 Kč. Podívejte se na tabulku na konci tohoto článku. A to jsme při výpočtech počítali s cenou paliva 37 Kč, která je už nyní dávno překročená.

Chcete si vyzkoušet robotickou sekačku v praxi na vašem hřišti? Bezplatně? Nyní máte možnost.

Nyní ve spolupráci se značkou Husqvarna probíhá mimořádná akce pro zájemce o robotickou sekačku na fotbalové nebo golfové hřiště. Robotickou sekačku si můžete BEZPLATNĚ a NEZÁVAZNĚ vyzkoušet na vašem fotbalovém hřiště. Sekačku přivezeme, nastavíme a můžete sledovat jak se sekačka kvalitně a bez dalších nákladů stará o váš fotbalový trávník. Po 10tidenním testu si sekačku opět odvezeme nebo si ji můžete rovnou nechat nebo si ji u nás objednat. Servis a péči o zákazníka zajišťujeme automaticky v záruční i pozáruční době.

 

Pořiďte a vyzkoušejte si robotickou sekačku na vašem fotbalovém hřišti a šetřete desetitisíce až statisíce ročně na sečení trávníku.