image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Instalace robotické sekačky Gardena Smart

Instalace robotické sekačky Gardena SmartDatum konání:
25.5.2020

Dokončili jsme instalaci naší robotické sekačky Gardena Smart sileno life 750 na zahradě našeho nového zákazníka. Zahrada je členitá a bylo nutné připravit k sečení několik ploch.

Instalace robotické sekačky Gardena Smart

Instalace robotické sekačky Gardena Smart, Smart zahrady Polná 11.jpgZákladem instalace každé robotické sekačky je natažení vodícího lanka, kterým se vytyčí sekaná plocha a současně také zajištění toho, aby se sekačka dokázala vrátit zpět do nabíjecí stanice a byla připravená na další sečení.

Vodící lanka pokládáme do trávníku specializovaným strojem určeným přímo na tuto činnost. Díky tomu při instalaci nezničíme trávník v takovém rozsahu, jako když si samotný zákazník nebo některé firmy pokládají vodící lanko pomocí ručního nářadí / motyka, rýč/. Trávník narušíme jen v minimální míře potřebné k tomu, abychom umístnili do trávníku tenké vodící lanko robotické sekačky.
Vodící obvodové lanko robotické sekačky umístíme do trávníku v dostatečné hloubce tak, abychom nenarušili její údržbu / například při práci s vertikutátorem / a současně aby nedošlo k jejímu poškození.

Nabíjecí stanice robotické sekačky

Při montáži a instalaci robotické sekačky je důležité správně vybrat místo pro usazení nabíjecí stanice vaší nové robotické sekačky. Jednak je nutný přívod elektřiny a současně je důležité, aby nabíjecí stanice byla v optimálním dosahu sekačky ze všech travnatých ploch, které Smart sekačka bude sekat. Při instalaci sekačky vám vybereme správné místo pro nabíjecí stanici robotické sekačky / jako tomu bylo i v tomto případě /.

Obsluha robotické sekačky

Instalace robotické sekačky Gardena Smart, Smart zahrady Polná 3.jpgI na této zahradě jsme proškolili majitele zahrady, jak robotickou sekačku obsluhovat. Ukázali jsme mu veškerá nastavení a možnosti jeho robotické sekačky.

Servis, zimní uskladnění a posezónní servis robotické sekačky

 U všech robotických sekaček zajišťujeme kompletní záruční a pozáruční servis a jako další službu jim nabízíme uskladnění sekaček v prostorách naší firmy. Součástí zimního uskladnění sekačky je také posezónní kontrola a servis, při kterém každou robotickou sekačku prohlédneme, překontrolujeme a připravíme na další sezónu.

Vyberte si v našem e-shopu tu správnou robotickou sekačku pro Vás

Potřebujete poradit s výběrem robotické sekačky nebo si chcete domluvit schůzku na vaší zahradě ještě před nákupem sekačky? Kontaktujte nás telefonicky na č. +420 725 864 111 nebo na emailu stepanek@smart-zahrady.cz popřípadě vyplňte poptávkový formulář na stránce kontakty. Na email a poptávku z poptávkového formuláře vám odpovíme v krátké době, většinou do 24 hodin.