image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Katalog milwaukee s akcemi na únor-březen 2024

Katalog milwaukee s akcemi na únor-březen 2024Datum konání:
11.2.2024

Firma Milwaukee pravidelně vytváří akční nabídky na svoje zboží ať už se jedná o zahradní techniku nebo o nářadí a aku zařízení a stroje určené pro řemeslníky a jako vybavení do dílen. Tyto akční nabídky na sortiment zboží značky Milwaukee trvají vždy dva měsíce v tomto případě únor-březen 2024.

Slevy 5-15% na vybraný sortiment Milwaukee

Na období únor-březen 2024 připravila firma Milwaukee slevu 5–15 % ma sortiment nářadí pro elektrikáře, sadu ručního nářadí, tlakové postřikovače, úložní boxy na nářadí, aku prořezávací nůžky, vrtáky speciální, na sklo, keramické obklady...., korunkové vrtáky do kovu, sady pro vrtání do všech materiálů, síťové brusné listy mnoha tvarů atd. Prohlédněte si tuto nabídku v tomto katalogu nebo navštivte naši značkovou prodejnu Milwaukee ve Velkém Meziříčí.

Akční nabídku, katalog Milwauke ke stažení naleznete ZDE

3 ks zahradní techniky nebo nářadí Milwaukee za akční cenu, nabíječka ZDARMA k akumulátorům....

V této akční nabídce zahradní techniky a aku nářadí Milwaukee na únor a březen 2024 je i velmi zajímavá nabídka ve které :

  1. krok. Získáte velmi zajímavé ceny v případě, že si koupíte 3 kusy zahradní techniky nebo aku nářadí naší značky Milwaukee 
    2. Lrok. Ke 4 libovolným akumulátorům Milwaukee získáte výkonnou nabíječku za 1 Kč
    3.Krok. A k tomu všemu si můžete vybrat za úplně super zvýhodněnou cenu vybrané zboží z nabídky Milwaukee, které najdete na konci tohoto nabídkového katalogu Milwaukee na únor a březen.

O všech akcích a jejich možné kombinaci, nákupu nebo objednání se více dozvíte přímo v naší značkové prodejně ve Velkém Meziříčí kde si většinu aku zahradní techniky a nářadí můžete prohlédnout a vyzkoušet a zvolit si která zahradní technika nebo nářadí vám ještě chybí a chcete si vybrat

Akční nabídku, katalog Milwauke ke stažení naleznete ZDE

Milwaukee – specialista na kvalitní zahradní techniku, nářadí a vybavení pro řemeslníky a dílny