image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Obchod se zahradní technikou Milwaukee ve Velkém Meziříčí

Obchod se zahradní technikou Milwaukee ve Velkém MeziříčíDatum konání:
28.7.2023

Ve Velkém Meziříčí otevíráme v pondělí 18.září naši novou firemní prodejnu zaměřenou na profesionální zahradní techniku a aku nářadí  značky Milwaukee. Prodejnu naleznete na adrese Třebíčská 1362/85, Velké Meziříčí /mezi prodejnami HECHT a AUTOCOLOR a na protější straně přes ulici směrem z centra je jako dominanta Obchodní centrum PANORAMA /. Otevírací doba prodejny Milwaukee, kterou otevřeme v pondělí 18.září bude pondělí až pátek 08.00 -12.00 a 13.00 -17.00 hod. V sobotu a neděli bude ZAVŘENO.

Značková prodejna zahradní techniky Milwaukee

Prodejna zahradní techniky a aku nářadí Milwaukee, Velké Meziříčí..Tato naše prodejna bude další specializovanou značkovou prodejnou kvalitní zahradní techniky a aku nářadí Milwaukee. Zahradní technika Milwaukee je určena pro využití na běžných zahradách, ale i v zahradnických firmách, technických službách a ve firmách specializujících se na sadové úpravy, zahradnické práce a komplexní údržbu zeleně.
Zahradní technika Milwaukee je určena pro profesionální práce při terénních úpravách, zakládání zelených ploch, trávníků, parků, sadů, sportovišť a při jejich údržbě.

Zahradní techniku Milwaukee využije i majitel zahrady nebo většího pozemku okolo rodinného domu nebo firmy, který rád používá kvalitní a funkční  techniku na kterou se může spolehnout a která odvede vždy požadovanou práci.

Otevírací doba prodejny zahradní techniky a aku nářadí Milwaukee

Otevírací doba prodejny zahradní techniky a nářádí  Milwaukee, kterou otevřeme v pondělí 18.září bude pondělí až pátek 08.00 -12.00 a 13.00 -17.00 hod. V sobotu a neděli bude ZAVŘENO. 

Předvedeme zahradní techniky Milwaukee u Vás

V naší prodejně si také můžete objednat předvedení zahradní techniky a aku nářadí  Milwaukee přímo u vás ve firmě, obci, technických službách, zahradní školce..... přijede náš specialista a podle vašeho požadavku přiveze a předvede v provozu zahradní techniku a aku nářadí Milwaukee tak aby jste ji viděli přímo v akci. Tyto předváděcí akce nejsou podmíněny nákupem naší zahradní techniky nebo aku nářadí Milwaukee. Jde o součást servisu a zákaznických služeb, které firma Milwaukee poskytuje.

Přijďte si prohlédnout a vybrat kvalitní zahradní techniku a aku nářadí  Milwaukee do naší nové prodejny ve Velkém Meziříčí.

Otevírací doba prodejny Milwaukee je pondělí až pátek 08.00 - 12.00 a 13.00 - 17.00 hod. V sobotu a neděli máme ZAVŘENO.

Prodejna zahradní techniky a aku nářadí Milwaukee Velké Meziříčí

Prodejna zahradní techniky a aku nářadí Milwaukee Velké Meziříčí