image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Rozšiřujeme sortiment o robotické sekačky, řetězové pily a zahradní techniku Husqvarna

Rozšiřujeme sortiment o robotické sekačky, řetězové pily a zahradní techniku HusqvarnaDatum konání:
1.3.2024

Rozšiřujeme naši nabídku robotických sekaček, aku zahradní techniky a aku řetězových pil na dřevo  o výrobky proslulé značky Husqvarna.
Již od poloviny března si můžete na našem e-shopu www.smartzahrady.cz  nebo v naší kamenné prodejně ve Velkém Meziříčí / Třebíčská 1362/85, 594 01 Velké Meziříčí / prohlédnout a vybrat kompletní sortiment robotických sekaček aku řetězových pil na dřevo a zahradní techniky proslulé značky Husqvarna.

Robotické sekačky Husqvarna bez vodícího drátu

Robotické sekačky Husqvarna, Smart zahrady Velké Meziříčí  V nabídce robotických sekaček Husqvarna jsou sekačky s pohonem 4 x 4, které je možné využít k sečení prudkých svahů, robotické sekačky bez nutnosti pokládky vodícího drátu pod trávník / plocha sečení trávy se řídí navigací přes mobilní aplikaci / a také výkonné robotické sekačky Husqvarna, které je možné využít k sečení velkých parkových ploch, fotbalového hřiště, průmyslových ploch a také golfových hřišť. Terénní nerovnosti, vodní plochy a svahy nejsou pro tyto robotické sekačky žádnou překážkou.

Podívejte se na robotické sekačky Husqvarna v našem e-shopu https://www.smartzahrady.cz/roboticke-sekacky/

Aku ruční řetězové pily na dřevo

Aku sekačka na trávu Husqvarna, Velké MeziříčíKlasické, hlučné ruční řetězové pily nahradily již v mnoha zahradách, zahradních koloniích, sadech, lesích, ale i firmách moderní výkonné aku ruční řetězové pily na dřevo. Tomuto trendu aku nářadí se přizpůsobila i firma Husqvarna a pro letošní sezónu 2024 připravila několik výkonných kvalitních ručních aku pil na dřevo. Jejich výhodami je oproti motorovým pilám jejich nižší hmotnost a téměř nehlučný bezproblémový provoz a oproti elektrickým pilám na dřevo větší výkon aku pily s tím, že nemusíte za sebou neustále tahat prodlužovací kabel.
Přijďte si vybrat novou ruční řetězovou aku pilu na dřevo do naší prodejny ve Velkém Meziříčí / Třebíčská 1362/85, 594 01 Velké Meziříčí /, kde si ji můžete vyzkoušet a nebo si ji objednejte na našem e-shopu.

Aku zahradní a lesní technika Husqvarna  

Aku řetězová pila Husqvarna, Velké Meziříčí Údržbu a péči o stromy, trávníky a celkově zelené plochy si už v dnešní době nedokážeme představit bez elektrických, benzínových nebo aku pomocníků. Stále víc z nás dává přednost už jen té aku zahradní technice u které při práci nerušíme hlasitým benzínovým motorem sousedy ani relaxující zbytek rodiny a nemusíme se neustále ohlížet za prodlužovacím kabelem u těch elektrických.
Husqvarna se zapojila do tohoto trendu aku zahradní a lesní techniky a v letošním katalogu najdete výkonnou aku techniku, která vám usnadní práci na zahradě, v parku, sadě nebo lese.

V letošní nabídce aku zahradní techniky značky Husqvarna najdete sekačky na trávu, zastřihovače, křovinořezy, vyžínače trávy, zastřihovače živých plotů, fukary, vyvětvovací pilky, řetězové aku pily, ridery a kombinované zahradní stroje. Výrazně se i zlepšila výkonnost aku článků a nabiječek. Výdrž aku zahradní techniky je na jedno nabytí výrazně vyšší v řádech vyšších desítek minut až hodin. A díky rychlonabíječkám můžete se dvěma aku zdroji pracovat téměř bez přestávky celý den.

Přijďte si vyzkoušet a vybrat kvalitní aku robotické sekačky, řetězové pily a zahradní techniku do naší prodejny ve Velkém Meziříčí nebo si ji prohlédněte na našem e-shopu www.smartzahrady.cz

Robotické sekačky a zahradní technika Husqvarna